Rumová nabídka

Výběr z naší rumové karty

Ron Zacapa XO
Smě rumů z Guatemaly, destilovaných z nejsladších šťáv panenského medu z cukrové třtiny. Zraje po dobu šesti až třiadvaceti let. Použité sudy dříve obsahovaly robustní bourbony, jemná sherry a vína odrůdy Pedro Ximénez. Na závěr se na další dva roky ukládá do 250litrových sudů z francouzského dubu, v nichž předtím zrály koňaky.
El Dorado 12y
Prémiový rum, má hned několik významných mezinárodních ocenění a světových uznání. Tato směs několika rumů pro vás zrála dvanáct let ve speciálních dubových sudech s tří set letou tradicí. Výsledkem je chuťově unikátní rum, který si doslova zamilujete.
Pyrat XO Reserve
Pochází z ostrova Anquily. Je míchaný z velmi dobře vyzrálých rumů, starších 15 let s hutným a sladkým aroma. Oblíbený ke konzumaci samostatně.
Ophyum Grand Premiere Rhum 23y
Ophyum 23 letý rum je mistrovským dílem. Je to směs několika rumů, harmonicky sladěných a chuťově výjimečných. Rum se vyrábí ze šťávy cukrové třtiny v Dominikánské republice. Je sladký ovocný s plným tělem, v ústech jemně olejnatý.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Ron Zacapa Centenario 23Y 40%

Destilován z fermentovaného čistého panenského sirupu z cukrové třtiny. Zraje ve vysokohorských oblastech Quetzaltenango v Guatemale 6 – 23 let. Chuť: čerstvě rozkrojeného ovoce, dřeva a aromatického koření, pozvolna ustupuje dubovému dřevu, muškátovému oříšku a tabáku. Závěr je delikátně natrpklý s tóny kávy, sladké vanilky, skořice a zázvoru. Vůně: kombinace karamelu, vanilky, kakaa a máslových sušenek. 

Ron Zacapa XO 40%

Smě rumů z Guatemaly, destilovaných z nejsladších šťáv panenského medu z cukrové třtiny. Zraje po dobu šesti až třiadvaceti let. Použité sudy dříve obsahovaly robustní bourbony, jemná sherry a vína odrůdy Pedro Ximénez. Na závěr se na další dva roky ukládá do 250litrových sudů z francouzského dubu, v nichž předtím zrály koňaky. Vůně: dřeva, karamelu, pražených ořechů, marcipánu a pomerančové kůry. Chuť: višní v čokoládě, sušeného ovoce, hřebíčku a vanilky. 

 

Pyrat XO Reserve 40%

Pochází z ostrova Anquily. Je míchaný z velmi dobře vyzrálých rumů, starších 15 let s hutným a sladkým aroma. Oblíbený ke konzumaci samostatně. Chuť: má po vanilce, marcipánu, sladkém koření a vyzrálém ovoci s výrazným citrusovým aroma. Je vhodný jako dezertní rum.

 El Dorado 12y 40%

Prémiový rum, má hned několik významných mezinárodních ocenění a světových uznání. Tato směs několika rumů pro vás zrála dvanáct let ve speciálních dubových sudech s tří set letou tradicí. Výsledkem je chuťově unikátní rum, který si doslova zamilujete. Chuť: tropického ovoce, medu, tmavého cukru a koření. Všechny složky jsou v dokonalé harmonii.

Bumbu Original 35%

Podle původní receptury se do rumu po vypálení přidává několik druhů místního koření. Základem je 8 druhů cukrové třtiny, z nichž každá je z jiného státu (Barbados, Belize, Brazílie, Kostarika, Dominikánská republika, Salvador, Guyana, Honduras). Vůně: příjemně jemná, nasládlá po karamelu, vanilce a nakouřeného dubu. Chuť: je naopak výraznější se stopami po zázvoru, pečených oříšcích a novém koření. Závěr je jemný a nasládlý.

Don Papa 7Y 40%

Filipínský rum z cukrové třtiny. Zraje ve speciálně upravených dřevěných sudech vyrobených z amerického dubu. Proces zrání trvá až sedm let. Barva: Jantarová. Chuť: na špičce jazyka ucítíte příjemné lehké ovocné aroma, poté se na patře na plno rozvine jemná chuť, která přechází v intenzivní závěr s tóny vanilky, medu a kandovaného ovoce. K maximálnímu požitku postačí pár kostek ledu.

El Dorado 21y 43%

Patří k rumům nejvyšší kvality.  Je namíchán z nejvybranějších rumů produkovaných v Guyaně. Má středně zlatou barvu. Vůně: třtinového cukru, karamelu, sušených švestek, hořké čokolády a vanilky. Chuť: nádherně harmonická, dobře vyzrálá, s kulatou chutí a dlouhým příjemným dozvukem.

Puntacana XOX 50 Aniversario 40%

Směs rumů, která zrála v sudech po bourbonu a poté v sudech po portském víně v průměru pětadvacet až třicet let. Chuť: okouzlí komplexně vyváženými tóny vanilky, sherry, dubu, lehce zakončenou čokoládou. Vůně: je plná s nádechem vanilky, mandlí a sherry. Původně byl určený jen pro domácí trh v Dominikánské republice.

Dos Maderas Luxus 40%

Karibský rum, zrající 10 let v karibiku a následně ve Španělsku 5 let ve sklepech Williams & Humbert v dubových sudech, ve kterých zrálo dvacetileté Sherry. Vůně: je harmonická s náznakem rozinek, fíků, vanilky a čokolády. Chuť: je velice jemná, komplexní a hřejivá. Skvělý digestiv a alternativa koňaků nebo brandy. Vhodný ke kvalitnímu doutníku.

Legendario Elixir De Cuba 7y 34% 

Kubánský rum od roku 1946! Postup výroby zůstává více než 70 let nezměněn a výroba probíhá na Kubě, stejně tak suroviny pocházejí z tohoto ostrova. Zraje po dobu 7 let v dubových sudech z amerického dubu. Barva: jantarová. Vůně: aroma rozinek a pomerančů. Je jemně nasládlá, ovocná. Chuť: je podtržena právě rozinkami, které byly v rumu macerovány po dobu 1 měsíce. Nejlépe si jej vychutnáte s kostkami ledu.

Ron Canuto Selección Superior 7y 40%

Sedmiletý melasový rum z Ekvádoru. Destilát odpočívá v sudech z amerického dubu. Díky pomalému zrání má hutný, suchý profil. Po přivonění je zpočátku velmi nenápadný, ale když ho necháte chvíli vydýchat v nezakryté sklence, odhalí svou krásu. Vůně: vanilky, lesního ovoce a máslových karamelek. Chuť: jemné noty vanilky v doprovodu dubového dřeva a lesního ovoce. Závěr je dlouhý, velmi příjemný, bez výrazné sladkosti.

Ophyum Grand Premiere Rhum 23Y 40%

Ophyum 23 letý rum je mistrovským dílem. Je to směs několika rumů, harmonicky sladěných a chuťově výjimečných. Rum se vyrábí ze šťávy cukrové třtiny v Dominikánské republice. Je sladký ovocný s plným tělem, v ústech jemně olejnatý. Vůně: grape a čokoláda, sušené ovoce, karamel, toffee. Chuť: vanilka a toffee s akcenty pomerančové kůry a jemnými kořenitými tóny.

Ron Millonario XO 40%

Peruánský rum. Je destilován ze třtinové melasy. Zraje v sudech z amerických bílých dubů, které dříve obsahovaly Bourbon, a v solera systému, ve kterém zrálo sherry (Pedro Ximenez). Tato směs obsahuje rumy až 20 let staré. Jedná se o limitovanou edici, která ročně nepřesáhne 6 000 lahví a která je plněna do luxusních lahví. Tento rum je oblíben po jídle s tmavou čokoládou jako digestiv.

A.H. Riise Non Plus Ultra 42%

Tento rum má speciální čest nosit jméno “Non Plus Ultra”, což se dá volně přeložit jako “nejlepší nebo” nic po tomto, protože je to nejlepší a nejstarší rum, který máme k dispozici. Chuť: bohatá a hluboká textura s množstvím ovoce, rozinky v rumu, karamel, vanilka, med, příchuť tabáku. Vůně: kořeněná vůně melasy, silné tabákové tóny, dubové dřevo, vanilka. Závěr je dlouhý, kořeněný se sladkými akcenty.

Appleton Estate Rare blend 12y 43%

Vyrobený ze zrajících rumů starších 12 let, které jsou smíchány a znovu plněny do sudů. Byl oceněn zlatou medailí. Vůně: vlašských oříšků, muškátového oříšku, pomerančové kůry a vanilky. Chuť: robustní chuť s tóny dřeva, ovoce, kakaa, pomerančové kůry a mandlí. Jde o rum, který je určen pro pomalé upíjení a díky chuťovému profilu potěší i konzumenty whisky, kteří chtějí vstoupit do světa rumu.

Blue Mauritius Gold 40%

Pochází z ostrova Mauricius a je opravdovým pokladem mezi rumy. Vůně: červeného tropického ovoce a pražených ořechů. Chuť: nevšední a exotická. Vychutnáte si jej především čistý, maximálně doporučujeme přidat kostku ledu, pro koho je rum moc silný.

Ron Barceló Añejo 37.5%

Je směsí pečlivě vybraných rumů plné a bohaté chuti z Dominikánské republiky. Zrál 4 roky ve vypálených amerických sudech po Bourbon whiskey. Barva: je příznačná nazlátle červená. Vůně: příjemně sladká. Chuť: citrusů, kávy, oříšků a karamelu.

uneven_bg_2

Jak se Vám u nás líbí...

Vyzkoušejte ten nejšťavnatější steak ve Zlíně

Prohlédnout si menu Udělat si rezervaci
Přihlásit