Vinný salón

V salonu vín máme pro Vás nachystány ty nejlepší a nejkvalitnější vína z podoblasti Slovácka a Velkopavlovicka nechybí víná také z Rakouska. Chlubíme se víny od vinařů, kteří pravidelně získávají nejvyšší ocenění ze soutěží v ČR i v zahraničí.

Slovácká podoblast byla vybrána pro svoji různorodost krajiny, půd a mikroklimatu.

Vína z této oblasti jsou vyhledávána pro svoje výrazné aroma, jedinečnost terroir a nezaměnitelný charakter svěží kyselinky.

Vinařství v našem salónu vín

Vinařství Štěpán Maňák
Jsme firma rodinného typu, založená v roce 1992. Rodinné vinařství ze Žádovic poblíž Kyjova, hospodaří na 25 hektarech vinic ve třech vinařských tratích, s velmi příznivou polohou v blízkosti pohoří Chřiby
Více o vinařství
Vinařství B\V
Vinařství bylo založeno v září roku 2012. Cílem je produkovat vysoce kvalitní, jednoodrůdová přívlastková vína z hroznů, které zrají na našich vinicích. Všechna vyrobená vína musí nejdříve zachutnat nám, až poté si je dovolíme nabídnout Vám, váženým zákazníkům. Vlajkovou lodí vinařství je „královská odrůda" Ryzlink rýnský. Velký důraz klademe také na červené odrůdy. Vína jsou vysoce oceňována na domácích i mezinárodních soutěžích vín.
Více o vinařství
Vinařství Josef Dufek
Vinařství Josef Dufek je mladý dynamicky se rozvíjející podnik, založený v roce 2003, který využívá zkušenosti z více než stoleté vinařské tradice v rodině. Zpracovává hrozny z vlastních vinic o výměře 46ha v tratích Tabule a Čtvrtky od Kyjova a Hušpery.
Více o vinařství
Vinařství Eichberger
Weinviertel je největší vinařský region Rakouska, kde se vyrábí celá třetina rakouské produkce vína; je specifický převážně výrobou bílých vín. K nejtypičtějším odrůdám patří zejména Veltlínské zelené, dále elegantní Chardonnay a Rulandské bílé. I červená vína z této oblasti mají co nabídnout, zejména odrůda Zweigeltrebe a Modrý Portugal.
Více o vinařství
uneven_bg_2

Řízené degustace

Máte zájem o řízenou či neřízenou degustaci v našem vinném salónku s našim someliérem? neváhejte si udělat rezervaci

uneven_bg_2