Vinný salón

V salonu vín máme pro Vás nachystány ty nejlepší a nejkvalitnější vína z podoblasti Slovácka od vinařů, kteří pravidelně získávají nejvyšší ocenění ze soutěží v ČR i v zahraničí.

Slovácká podoblast byla vybrána pro svoji různorodost krajiny, půd a mikroklimatu.

Vína z této oblasti jsou vyhledávána pro svoje výrazné aroma, jedinečnost terroir a nezaměnitelný charakter svěží kyselinky.

 

Vinařství v našem salónu vín

Vinařství B\V
Vinařství bylo založeno v září roku 2012. Cílem je produkovat vysoce kvalitní, jednoodrůdová přívlastková vína z hroznů, které zrají na našich vinicích. Všechna vyrobená vína musí nejdříve zachutnat nám, až poté si je dovolíme nabídnout Vám, váženým zákazníkům. Vlajkovou lodí vinařství je „královská odrůda" Ryzlink rýnský. Velký důraz klademe také na červené odrůdy. Vína jsou vysoce oceňována na domácích i mezinárodních soutěžích vín.
Více o vinařství
Vinařství Josef Dufek
Vinařství Josef Dufek je mladý dynamicky se rozvíjející podnik, založený v roce 2003, který využívá zkušenosti z více než stoleté vinařské tradice v rodině. Zpracovává hrozny z vlastních vinic o výměře 46ha v tratích Tabule a Čtvrtky od Kyjova a Hušpery.
Více o vinařství
SPIELBERG
Vinařství SPIELBERG najdete v překrásné oblasti moravského Slovácka na jižní Moravě nedaleko města Slavkov, proslaveného historickou bitvou Tří císařů v roce 1805, ve které francouzský císař Napoleon porazil vojska rakouského císaře a ruského cara. Jde o specifickou malou vinařskou oblast s tradicí pěstování vinné révy již od 12. století. Vinice se rozkládají na jižních svazích mírného, souvislého pohoří Ždánického lesa, které poskytuje vinicím přirozenou ochranu a vytváří příznivé mikroklima.
Více o vinařství
Vinařství Štěpán Maňák
Jsme firma rodinného typu, založená v roce 1992. Rodinné vinařství ze Žádovic poblíž Kyjova, hospodaří na 25 hektarech vinic ve třech vinařských tratích, s velmi příznivou polohou v blízkosti pohoří Chřiby
Více o vinařství
uneven_bg_2

Řízené degustace

Máte zájem o řízenou či neřízenou degustaci v našem vinném salónku s našim someliérem? neváhejte si udělat rezervaci

uneven_bg_2