U Pana domácího 9 Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Obdarujte své blízké

Kde koupit

Nabízíme zakoupení dárkových poukazů na steaky, Wagyu, rumy, vína či naši kávu v hodnotě 500, 1000, 1500, 2000 i 3000 kč. Poukazy si můžete zakoupit u nás v restauraci od 11 do 20 hod. každý den kromě neděle.

Platnost

Číslo poukazu je datum splatnosti, která trvá tři měsíce od zakoupení. Platnost dárkového poukazu je omezena na dobu tří měsíců ode dne jeho zakoupení. Datum Dobu splatnosti dárkového poukazu není možno prodloužit. Po uplynutí doby platnosti zaniká právo na využití dárkového poukazu v restauraci a současně nevzniká nárok na vrácení uhrazené ceny dárkového poukazu. Děkuji za pochopení a respektování. Těším se na Vás, Váš Pan domácí.

Doručení a uplatnění

V případě vašeho přání, můžeme dárkový poukaz zaslat i elektronicky na váš email se jménem obdarovaného (poukaz odešleme po obdržení platby na náš účet). Při návštěvě restaurace je nutné poukaz fyzicky uplatnit, jinou formou je brán za neplatný tj. předat obsluze restaurace. Dárkový poukaz může uplatnit libovolná osoba a lze jej využít pouze v rámci jedné návštěvy restaurace (tj. čerpání dárkového poukazu nelze rozdělit na více návštěv restaurace). Jedná se o ceninu. V případě ztráty dárkového poukazu, nelze požadovat jakoukoliv náhradu.

Naše steaky a zákaznící?

Vyzkoušejte ten nejšťavnatější steak ve Zlíně