U Pana domácího 9 Sklípek U Pana domácího

Sklípek U Pana domácího

V naší restauraci si zakládáme na nabídce kvalitních vín, které pro Vás pečlivě vybíráme přímo u samotných vinařů. Kdo vínům alespoň trochu rozumí tak ví, že jejich správné uchování, předtím, než se dostanou na sůl, je velmi důležité. Jelikož nám na kvalitě opravdu záleží, zrodila se myšlenka na vinný sklep. Tmavé prostředí, stabilní teplota, a také přiměřená vlhkost – není přeci lepší možnosti, než uchovávat vína pro restauraci přímo ve vinném sklípku, kde jsou pro uložení vín ideální podmínky. A tak vznikla další část našeho konceptu – Vinný sklípek U Pana domácího.

Vinný sklípek, který se nachází v části nazývané Kelčanské búdy, jsme zakoupili na začátku roku 2021, kdy jsme také započali s jeho kompletní rekonstrukcí. Díky covidové situaci jsme měli možnost věnovat zvelebování dostatek času, a tak jsme už na jaře stejného roku mohli přivítat první návštěvníky. 
Aktuálně nabízíme možnost uspořádání řízených i neřízených degustací vín ze Slovácké podoblasti, jejichž nabídka čítá více jak 40 druhů. Degustace provádíme v degustační místnosti, kde může u stolu posedět až 12 osob. V létě poslouží také jako skvělý úkryt v horkých dnech. 
V horním patře, a také v podkroví, nabízí sklípek ubytování v rodinném stylu až pro osm osob. Součástí objektu je kryté venkovní posezení, které vás ochrání před jižním sluncem a v soukromí si můžete ugrilovat vaše dobroty a přitom ochutnávat naše vybraná vína které si u nás můžete zakoupit. 

Ubytování ve vinném sklípku

Ať už k nám zavítáte na degustaci vín či ne, můžete si u nás na chvíli odpočinout od všedních dní, strávit noc a vychutnat si tak trochu pohody v atmosféře rodinného stylu.

Vybavení ubytování: spaní až pro osm osob, ložní prádlo, TV, krbová kamna, přímotop, sprchový kout, umyvadlo, WC, plně vybavená kuchyň, mikrovlnná trouba, varná konvice, plynový sporák s elektrickou troubou, lednice.

Vybavení vinného sklípku: Spousta skvělého vína k zakoupení, posezení až pro 12 lidí, kávovar, umyvadlo, WC. Po předchozí domluvě možnost provedení našim sklípkem s možností řízené či neřízené degustace s naším panem someliérem Ing. Rudolfem Škaldou.

Pro objednání volejte 773 675 588

Otevírací doba sklípku je pouze po předchozí domluvě