Vinařství DUFEK

Vinařství Josef Dufek je mladý dynamicky se rozvíjející podnik, založený v roce 2003, který využívá zkušenosti z více než stoleté vinařské tradice v rodině. Zpracovává hrozny z vlastních vinic o výměře 46ha v tratích Tabule a Čtvrtky od Kyjova a Hušpery. 

Vinařství pěstuje široký sortiment třicítky odrůd. Moderní sklepní hospodářství v nové zpracovatelské hale je vybaveno nejnovějšími technologiemi – pneumatickými lisy, vinifikátory, kryotanky, kalolisy a dalšími. V roce 2015 byla dokončena rekonstrukce historických sklepů z r.1540,které slouží ke zrání vína. Vlastní výroba pak probíhá z větší části v kompletním nerezovém programu a část v sudech převážně z Francie. Firma za dobu svého působení na trhu získavá každoročně medaile z významných soutěží, např. v Paříži, Bruselu, Londýně, San Franciscu, Vídni, Madridu, Monacu, Štrasburku z domácích nelze nejmenovat zisk Šampiona VVT, 2x Šampiona MVT a 3x Šampiona Vinařských Litoměřic. K nejlepším vínům patří Ryzlinky jak rýnský,tak vlašský, Rulandy, bílá i červená, Veltlínské zelené, Neuburské, Frankovka a Zweigeltrebe. Motto firmy je: “Vše se podřizuje kvalitě”.

Výběr nejlepších vín z vinařství

Prémiová vína z vinařství Josef DUFEK oceněná na soutěžích VITIS AUREA-Modra,GRAND.PRIX VINEX,Bruxelles,DECANTER London, víno Bojnice, vinné trhy Pezink, San Francisco, MEDITRINA, Salon vín, Pohár Karla IV., FESTWINE, AWC Vienna, Goral Wine fest

Nezapomenutelný zážitek a vysoká kvalita vína z vinic Kyjovské pahorkatiny

Ryzlink rýnský
Ročník vína 2018, jedná se o pozdní sběr - polosuché
Ryzlink vlašský
Ročník vína 2018, jedná se o výběr z hroznů - polosuché
vino_u-panadomaciho-2
Ryzlink rýnský
Ročník vína 2015, jedná se o výběr z hroznů - polosuché
uneven_bg_2

Řízené degustace

Udělejte si u nás řízenou či neřízenou degustaci na firemní akci nebo oslavě s našim someliérem.

uneven_bg_2